نمایش نوار ابزار

اعمال تخفیف‌های ۱۰ تا ۳۰ درصدی هتل‌های استان مرکزی در ایام نوروز

دوشنبه 27 مارس 2017

رئیس جامعه هتلداران استان مرکزی از اعمال تخفیف‌های ۱۰ تا ۳۰ درصدی هتل‌های استان مرکزی در ایام نوروز خبر داد.

مهرداد سمیعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به اقدامات هتل‌ها در استان مرکزی اظهار داشت: هتل‌های استان مرکزی به منظور کیفیت‌بخشی در امر خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی طرح‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای در این ایام دارند که در ای راستا خوشامدگویی و استقبال از مسافران نوروزی در همه هتل‌های اقامتی در استان انجام می‌شود.
وی افزود: این در حالی است که در سطح استان مرکزی مجموعا ۱۴ هتل جهت اسکان مسافران مشغول به کار بوده و فعالی است و در کنار این هتل‌ها ۵ میهمان پذیر که مجموعا ۱۹ هتل و مهمان‌پذیر در سطح استان مرکز وجود دارد.
سمیعی تصریح کرد: البته این آمار جدای از آمار خانه‌های استیجاری است که زیر نظر جامعه هتل‌داران استان نبوده و آماری هم از این اماکن استیجاری در دست نیست به هرحال در کنار اسکان در هتل‌ها خانه‌های استیجاری هم فعالیت می‌کنند.
وی اضافه کرد: به هرحال امسال وضعیت سفرها بهتر شده به همین منظور و برای رفاه بیشتر مسافران نوروزی هتل‌های استان مرکزی اقدامات ویژه‌ای در دستورکار خود قرار داده اند تا بتوانند خدمات بهتر و مطلوب‌تری در اختیار مسافران نوروزی قرار دهند.
رئیس جامعه هتلداران استان مرکزی بیان کرد: یکی از این اقدامات اعمال تخفیفات ویژه برای اسکان مسافران نوروزی است به طوری که در این ایام تخفیفاتی بین ۱۰ تا ۳۰درصد از سوی هتل‌های استان مرکزی برای مسافران نوروزی اعمال و در نظر گرفته می‌شود.
دیدگاه ها